Etkinlik

Alihankinta 2019

Tarih(ler)

24-26 Eylül 2019

Lokasyon

Tampere Exhibition and Sports Centre, Tampere, Finlandiya

Stant

Stant 300 (Salon D)

Faaliyet alanları

DESKLINE, TECHLINE

Düzenleyen

LINAK OY

20.000 uzman, karar verici ve sektörel uzman, Finlandiya’nın Tampere kentinde düzenlenen ve Finlandiya’nın sanayi üzerine en büyük etkinliklerinden biri olan Alihankinta ticaret fuarında buluşmaktadır.

LINAK olarak bu yıl da katılım sağladığımız fuarda müşterilerimize ve diğer ziyaretçilerimize elektrikli aktüatör teknolojisinin inşaat, çiftçilik ve mobil tarımda kullanılan ağır iş makinelerini ve çeşitli endüstriyel otomasyon ve enerji çözümlerini nasıl önemli ölçüde geliştirebileceğini gösterebilmekten büyük memnuniyet duyacağız. 

Mükemmel bir otomasyon çözümüne sahip olabilmeniz için IC aktüatör teknolojisini en gelişmiş kontrol sistemlerine nasıl entegre edilebileceğinize bu fuarda ışık tutacağız. En önemli kaynağımız olan çalışanları da unutmayan LINAK, endüstriyel ergonomi çözümleri de sunmaktadır. Modern aktüatör teknolojisinin ofis çalışanlarına nasıl daha verimli, sağlıklı ve motive edici çözümler sağlayabileceğini keşfedin.

Bizi 300 numaralı standımızda (Salon D) ziyaret edin, size LINAK çözümlerinin ne kadar kolay entegre edilebildiğini gösterelim ve elektrikli sistemlere geçmenin sağlayacağı avantajları tanıtalım .

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.