Lineer Aktüatörler

LA28

Tarım, endüstriyel otomasyon veya sağlık sektörlerindeki birçok uygulama alanında güçlü, düşük gürültülü ve kusursuz harekete ihtiyaç duyanlar için ideal bir lineer aktüatördür. IPX6 sınıfında korumaya sahiptir. Maks. güç: 3.500 N.

Ürün tanımı

LA28

LA28, genelde bir sistem aktüatörü olarak kullanılır. Bu aktüatör, son derece sessiz ve güçlü olmakla beraber HOMELINE ®, CARELINE®, MEDLINE® ve TECHLINE® serilerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu aktüatör ayrıca tarım makineleri ve birbirinden farklı birçok endüstriyel otomasyon uygulaması için de idealdir.

  • Maks. güç: 3.500 N
  • Maks. hız: 46 mm/sn

Ürün teknik veri sayfası

LA28 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

2D / 3D

2D Çizimler

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Görüntüle

Mobil tarım çözümleri

Bu dosya, LINAK’ın 25 yılı aşkın bir süredir tarım sektörüne sağladığı çözümlere ve avantajlara ışık tutmaktadır.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.