Lineer Aktüatörler

LA20

LA20, sağlık sektörüne yönelik çeşitli uygulamalara uygun küçük bir aktüatördür. Zarif tasarıma sahip LA20 aktüatör, 2.500 N ile oldukça yüksek bir kapasiteye sahip olmakla beraber, yerin kısıtlı ve tasarımın önemli olduğu uygulamalar için idealdir.

Ürün tanımı

LA20

LA20, itme gücü 2.500 N’a kadar varan küçük ve kompakt bir aktüatördür.

Aktüatör, değiştirilebilir kablolar için özel bir soketle donatılmıştır ve 30 derece açılı bir Micro-Fit fiş ile kullanılır. 

LA20’nin size sunduğu avantajlardan bazıları:

  • Kompakt ve ince tasarım
  • Ağır yük kaldırma
  • Değiştirilebilir kablo
  • Konumlandırma için geri besleme seçenekleri

LA20, dayanıklı bir tasarıma, yüksek verimliliğe, 2.500 N ile oldukça yüksek bir kapasiteye, konumlandırma için geri besleme sinyallerine ve elektrikli bir kapama devresine sahip küçük bir aktüatördür. Sağlık sektöründeki zorlu ortamlara dayanıklıdır.

LA20, yerin kısıtlı veya ebatların önemli olduğu çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

Ürün teknik veri sayfası

LA20

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

2D / 3D

2D Çizimler

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.