Kumandalar

HC40 TWIST™ Advanced

Cesur bir tasarıma sahip olan LINAK® HC40 TWIST™ el kumandası, modern konfor yatakları için çok fonksiyonlu ve özelleştirilebilir bir kablosuz uzaktan kumandadır. Kapsamlı bir kullanıcı anketinde edinilen bulgular ışığında geliştirilen bu el kumandası; sessiz alarm, el feneri, favori konumlar ve kolay kullanım gibi özellikler ile donatılmıştır.

Ürün tanımı

HC40 TWIST™ Advanced

Elektrikli ayarlanabilir yataklar için geliştirilen HC40 TWIST™ el kumandası, modern yatak odası tasarımlarıyla görsel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olup yatağın kenarında birden çok kumanda birimine olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır. Yatağın ne sayıda motoru, favori konumu ve masaj fonksiyonu olursa olsun, uzaktan kumandanın tasarımı net ve kullanışlıdır.

HC40 TWIST™, sağ veya sol el ile ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Ele alındığında ilk fark edilen şey, yatağı kontrol ederken elin ne kadar doğal ve rahat kullanılabildiğidir. Arka yüzeyinde bulunan referans çizgileri ve ön yüzeydeki içbükey ve dışbükey tuşlar, kumandanın tek elle rahatça kullanılabilmesini ve tüm fonksiyonlara bakmadan kolayca erişilebilmesini sağlamaktadır.

Bu kumanda, hem gündüz hem de gece kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ekranın parlaklığı, çevredeki ışık koşullarına adapte olur. Örneğin, kullanıcı gece vakti saate bakmak için ekranı açtığında parlaklık düşük seviyede olur. Yana doğru iki kez sallandığı zaman, karanlıkta önünüzü aydınlatan bir el fenerine dönüşür. Alarm kurun ve sabah eşinizi rahatsız etmeden titreşimli bir masaj ile sessizce uyandırılın. Alarmı durdurmak için uzaktan kumandayı elinize alın ve size özel günaydın mesajı ile güne başlayın. Üst sıradaki tuşlar, sık kullanılan özelliklere tek tuş üzerinden erişilebilecek şekilde ayarlanabilir.

Kolayca özelleştirilebilecek şekilde geliştirilmiş olan HC40 TWIST™’in açılış ekranına sizin logonuz yerleştirilebilir. Kullanıcı güne markanızı görerek başlasın. Tasarımı, belirli bir marka veya yatak serisi için rengiyle beraber özelleştirin. 

 

Ürün teknik veri sayfası

HC40 TWIST™ Advanced teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

Broşürler ve kılavuzlar

HC40 Advanced kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, HC40 Advanced el kumandasının nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Destek

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.