Kumandalar

HC40 FRAME™ Advanced

LINAK® tarafından geliştirilen zarif HC40 FRAME™ el kumandası, modern konfor yatakları için çok fonksiyonlu ve özelleştirilebilir bir kablosuz uzaktan kumandadır. Yapılan kapsamlı kullanıcı anketinin sonuçları doğrultusunda geliştirilmiş, zarif bir İskandinav tasarımıdır. Kumandanın Advanced modeli; sessiz alarm, el feneri, favori konumlar ve kolay kullanım gibi özellikler ile donatılmıştır.

Ürün tanımı

HC40 FRAME™ Advanced

Elektrikli ayarlanabilir yataklar için geliştirilen HC40 FRAME™ el kumandası, modern yatak odası tasarımlarıyla görsel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olup yatağın kenarında birden çok kumanda birimine olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır. Yatağın motor sayısı, favori konumu ve masaj fonksiyonu ne olursa olsun, uzaktan kumandanın tasarımı net ve kullanışlıdır.

El kumandasının metalik çerçevesi, mat siyah yüzey ile mükemmel bir görsel uyumluluk sağlamaktadır. Arka yüzeyinde bulunan referans çizgileri ve ön yüzeydeki navigasyon noktası, kumandanın tek elle rahatça kullanılabilmesini ve tüm fonksiyonlara bakmadan kolayca erişilebilmesini sağlamaktadır. Üst sıradaki tuşlar, sık kullanılan özelliklere tek tuş üzerinden erişilebilecek şekilde ayarlanabilir.

Bu kumanda, hem gündüz hem de gece kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ekranın parlaklığı, çevredeki ışık koşullarına adapte olur. Örneğin, gece vakti saate bakmak için ekran açıldığında parlaklık düşük seviyede olur. Yana doğru iki kez sallandığı zaman, karanlıkta önünüzü aydınlatan bir el fenerine dönüşür. Alarm kurun ve sabah eşinizi rahatsız etmeden titreşimli bir masaj ile sessizce uyandırılın. Alarmı durdurmak için uzaktan kumandayı elinize alın ve size özel günaydın mesajı ile güne başlayın.

Kolayca özelleştirilebilecek şekilde geliştirilmiş olan HC40 FRAME’in açılış ekranına sizin logonuz yerleştirilebilir. Kullanıcı güne markanızı görerek başlasın. Tasarımı, belirli bir marka veya yatak serisi için rengiyle beraber özelleştirin.

Ürün teknik veri sayfası

HC40 FRAME™ Advanced teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

Broşürler ve kılavuzlar

HC40 Advanced kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, HC40 Advanced el kumandasının nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

Görüntüle

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Destek

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.