Kontrol Kutuları

CO71

Hastane yatakları, koltukları ve masaları gibi çeşitli hasta bakım ve tedavi uygulamalarında kullanılan gelişmiş aktüatör sistemleri için LINAK’tan 4 kanallı, güçlü OpenBus™ kontrol kutusu 350 W’lık SMPS, kolay kablo yönetimi sistemi, tercihe bağlı IPX6 Washable DURA™ suya karşı koruma ve Bluetooth® özelliklerine sahiptir. CO-Link™ ile çalıştırılmaya hazırdır.

Ürün tanımı

CO71

LINAK CO71 OpenBus™ kontrol kutusu; standartlaştırılmış teknolojiler, arayüzler ve uyumluluk sunan birçok emsalsiz özellik ile donatılmıştır.

LINAK aktüatörleri için geliştirilmiş olan CO71, örneğin hastane yataklarının hareketinin kontrol edilebilmesinde kullanılmaktadır.

350 W’lık bir SMPS’ye, mükemmel bir kablo yönetim sistemine ve birçok kolay montaj seçeneğine sahip olan bu kontrol kutusu, tedbirli hastane ve hasta bakım ürünleri üreticisine çeşitli uygulama imkânları sunmaktadır.

FET, IPX6 Washable DURA™ koruma ve batarya bağlantı noktası, CO71’in standart özellikleri arasındadır. Ürün grubunun tamamı, LINAK’ın “Bir Dünya – Bir Kutu” felsefesi doğrultusunda dünyanın her yerinde uygulanabilir ve çalıştırılabilir.

Ürün teknik veri sayfası

CO71 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

2D / 3D

2D Çizimler

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Görüntüle

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Görüntüle

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.