Kaldırma Kolonları

LP2

Ağır yüklerin ideal bir şekilde dikey konumlandırmasını gerektiren uygulamalar için dayanıklı ve güvenilir elektrikli kaldırma kolonu. Endüstriyel çalışma alanları için geliştirilmiş olan LP2, 3.600 N’a kadar itme gücü sağlamaktadır.

Ürün tanımı

LP2

LP2 serisi dikey kaldırma kolonları, ağır yüklerin dikey konumlandırılmasını gerektiren uygulamalar için idealdir.

Geliştirilen tasarım, yalnızca uygun LINAK kontrol kutusu ve kumandaları dâhil edildiğinde, LP2 serisinin eksiksiz bir hareket kontrol sisteminde kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Gelişmiş ve yüksek kaliteli tasarıma sahip kolon, dört üniteye kadar ve/veya hafıza fonksiyonu ile çalışabilmesi için idealdir.

LP2 kaldırma kolonu, endüstriyel çalışma alanlarının veya teknik çalışma alanlarının yüksekliğin ayarlanabilmesi ve daha birçok görev için ideal bir tercihtir.

  • Maks. güç: 6,300 N
  • Maks. hız: 21 mm/s

Ürün teknik veri sayfası

LP2 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Görüntüle

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

Görüntüle

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.