Aksesuarlar

BAJL

LINAK JUMBO sistemini kullanan hasta taşıma liftleri gibi mobil uygulamalar için Li-ion batarya çözümü. Daha uzun batarya ömrü, çevreye duyarlı ve şarj edilebilir.

Ürün tanımı

BAJL

BAJL Li-Ion batarya, JUMBO hasta taşıma liftleri ve hasta kaldırma sistemleri ile kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Güvenilir ve yüksek performanslı, hafif bir bataryadır.

BAJL Li-ion batarya, lityum iyon teknolojisine dayanmaktadır. Lityum iyon bataryalar kurşun asit bataryalardan dört kat uzun ömürlü  olduklarından dolayı, daha az atık üretirler ve bu nedenle çevreye etkileri de düşüktür.

BAJL Li-ion’un diğer avantajları:

  • Uzun ömürlü
  • Batarya, tırnaklı sistem ve LINAK montaj braketi ile kolayca monte edilebilir ve sökülebilir
  • Bataryanın ne zaman şarj edilmesi gerektiği, JUMBO kontrol kutusunda veya el kumandasında bildirilir
  • Kolay ve esnek şarj etme seçenekleri

LINAK ürünlerine yerleşik Li-ion pillerin herhangi biri veya tümü garanti kapsamında kusurlu bulunursa, LINAK üreticiye yeni bir ürün sağlayacaktır. LINAK, bunun dışında herhangi bir çözüm sağlamayı reddeder. LINAK, Li-ion hücresinin ve LINAK ürünlerini kullanmanın doğasında yatan risk nedeniyle oluşabilecek herhangi bir dolaylı, tesadüfi veya nihai zarar ya da kayıptan, hiçbir durumda ve koşulda sorumlu tutulamaz. Ayrıca; kâr mahrumiyeti, beklenen tasarrufun oluşmaması, müşterimize karşı üçüncü bir tarafça herhangi bir iddia ya da herhangi bir şekilde ticari veya ekonomik kayıp söz konusu olması durumunda LINAK, bu tür zarar veya kayıpların meydana gelebileceği konusunda bilgilendirilmiş olsa bile, her türlü sorumluluğu reddeder.

Ürün teknik veri sayfası

BAJL teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

2D / 3D

2D Çizimler

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Görüntüle

Li-ion batarya ile ilgili sorumluluk reddi

Li-Ion batarya kullanan LINAK® ürünleri hakkında önemli bilgi

Görüntüle

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Görüntüle

Sağlık sektöründe kullanılan aktüatör sistemleri için BAJL Li-ion batarya

LINAK BAJL Li-ion batarya serisi, güvenilir ve uzun süreli performans sağlayan bir yeşil enerji çözümüdür. Hastanelerdeki mobil uygulama alanları için idealdir.

Görüntüle

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.