select

TECHLINE ÖRNEK ÇALIŞMALARI 

Bir uygulamadaki  en küçük parçanın bile ağır sanayideki zorlu ortama dayanabilmesi çok önemlidir. Tüm bileşenlerin sert koşullara dayanabilmesi gerekir. Bu, ekstrem sıcaklıkların söz konusu olduğu radikal iklim değişiklikleri veya kir ve titreşimin her gün yaşandığı koşullar olabilir.
Kalite sorunları ile bakım, arıza ve öngörülemeyen aksamalardan kaynaklanan masraflar şirketleri potansiyellerinin tamamını kullanmaktan men edebilir. TECHLINE aktüatör sistemleri; arıza ve aksamaların önlenmesine yardım eden yüksek kaliteye sahip, bakım gerektirmeyen çözümler sunar.


LINAK; zorlu testlerden geçen %100 güvenilir parçalar üretir. Bunun yanı sıra sıkı işbirliği ve iyi ortaklıklarla LINAK; farklı uygulamaların işlevselliğini artırmakla kalmayıp aynı zamanda kapsamlı ve benzersiz avantajlar sağlayan basit ve akıllı çözümler sunar. Örneğin bir biçerdöverde bulunan akıllı IC çözümü en hassas konumlandırmayı mümkün kılabilir veya gübre yayıcıda kullanılan IC çözümüyle sahaya istenen miktarda gübrenin dağıtılması basit bir şekilde ayarlanabilir.


Miedema’nın elektrikli ayarlar sayesinde zamandan nasıl tasarruf ettiğini öğrenin veya New Holland’ın biçerdöverlerini elektrikli aktüatörlerle operatör için nasıl daha etkili, çevreye uyumlu ve konforlu hale getirdiğini okuyun.

Doğrusal Aktüatör nedir?
Doğrusal Aktüatör rotasyonel hareketi dönüştüren..
Haberler sayfamıza abone olun
Linak’tan haberlerle güncel gelişmelerden haberdar olun.
Test Aşamalarından Geçen Aktüatörler
Aşırı soğuk ve sıcak, sürekli değişen hava koşulları, kimyasallara ve tuza maruz kalma...
LINAK ile iletişime geçin
Mükemmel sonuç için en kısa yol uzmanlar ile işbirliğinden geçiyor. Bizimle her an rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.