select
 
MEDLINE & CARELINE systems

CO-Link™

CO-Link™ ile birlikte daha fazla kanal, güç ve seçenek

İki kontrol kutusu ve sadece bir tane el kumandası hayal edin
Bazen, dört kanaldan fazla kanala sahip aktüatör sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Özel yataklar, bazı bariatrik koltuklar ve çeşitli tedavi masaları/ koltukları gibi oldukça gelişmiş sağlık uygulamaları, bazen ek aktüatörler veya farklı özellikler eklemek için ekstra kanala ihtiyaç duymaktadır. LINAK CO61 kontrol kutusunu kullanarak, bu tür ekstra kanala ihtiyaç duyulan uygulamalarda CO-Link’i düşünebilirsiniz.

 - Sekiz kanala kadar ve daha fazla güç (2 x 200W)
 - Kablolar ve özelleştirilmiş yazılım ile birlikte basit kurulum
 - Mevcutta sahip olduğunuz ürünlerle kolay lojistik

CO-Link, ürün değildir. LINAK müşterilerinin, özel hareketli sağlık uygulamaları üretebilmeleri için geliştirilmiş bir LINAK konseptidir. Uygulamasına geleneksel dört kanal kurulumundan fazlasına ihtiyaç duyanlar için geliştirilmiştir.

Özellikli uygulamalar için sekiz kanala kadar
LINAK CO-Link ile birlikte sağlık alanında son derece uzmanlaşmış uygulamalarda gelişmiş hareket yaratmak mümkündür. Konsept sadece diğer bir kontrol kutusu CO61’i eklemiyor, aynı zamanda kanal sayısını iki katına çıkarıyor ve ek olarak 200W güç imkanı tanımaktadır. Bütün hepsi sadece bir el kumandasıyla kontrol edilebiliyor.

Kablo sipariş edin ve özelleştirilmiş yazılımınızı yükleyin
LINAK, yeni ve pahalı bir sistem geliştirmeden bir CO-Link oluşturmayı kolaylaştırdı. Sadece iki CO61 kontrol kutusunu standart LINAK bağlantısı kutusu yardımıyla kablolarla bağlamanız gerekmektedir. Kontrol yazılımı, özgün uygulamanıza göre özelleştirilmiş ve hazır olduğunuzda,  indirmesi kolaydır.

Zaten sahip olduklarınızla kurulumunuzu yapın

Tabi ki, özel yataklar ve diğer gelişmiş sağlık uygulamaları, hastane yatakları ve normal hasta kaldırma liftleri kadar fazla sayıda satmamaktadır. CO-Link'in halihazırda stokta olan LINAK ürünlerinin üzerine yerleştirilmesinin nedeni de budur. Aynı aktüatörler, kontrol kutuları, kontroller… Bu, müşteri sorularını hemen cevaplamak için ideal lojistik ve esneklik sağlamaktadır.