select
 
This is MEDLINE & CARELINE 

MEDLINE® & CARELINE®

MEDLINE & CARELINE bölümü, hem hastaların hem de hastane, bakım evleri, çeşitli tedavi merkezleri ve özel evlerdeki bakım personelinin yaşamlarını geliştirmek için tasarlanmış doğrusal elektrikli aktüatör çözümleri sağlar.
Yenilikçi kullanımın ile hareket ve kontrol mükemmelliğinin, sektörün yüzleştiği ciddi sıkıntıları karşılamak için hastane ve sağlık hizmetleri ekipmanlarını nasıl geliştirebileceği üzerine odaklanmaktayız.
 
LINAK MEDLINE & CARELINE’da küresel eğilimleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Derin bilgi ve kavrayışımız, elektrikli doğrusal aktüatör sistemleri çevresinde ve temelinde gerçekten yenilikçi çözümleri, müşterilerimizle yakın işbirliği içinde geliştirmemizin temellerini oluşturmaktadır.  
 
1990’ların başlarından beri MEDLINE & CARELINE,  üst düzey çözümlerin lider tedarikçisi olarak, dünya çapında bir pozisyon elde etmiştir. Hızla devinen sorunları karşılamak için, uygulamalarını sürekli olarak geliştirmek suretiyle, müşterilerimizin, dinamik bir pazarda en önde yer almalarına yardımcı olmaktayız. 
 
LINAK MEDLINE & CARELINE kişisel, stratejik bir iş birimidir. Başlıca tüm pazarlarda, yerel sağlık ve güvenlik düzenlemelerinin tümüyle yerine getirildiğinden ve optimal servis sağlayabilindiğinden emin olmak için, LINAK bağlı iştiraklerini ve servis organizasyonlarını kullanmaktayız.
 
MEDLINE & CARELINE çözümleri hakkında daha fazla bilgi için bağlantıyı takip ediniz.

LINAK Group hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ziyaret ediniz; www.linak.com/about.

Doğrusal Aktüatör nedir?
Doğrusal Aktüatör rotasyonel hareketi dönüştüren..
Linak’ta Sanal Tur atın
Sizi Linak’ta Sanal Tur atmaya ve çalışanlarla tanışmaya davet ediyoruz.
Haberler sayfamıza abone olun
Linak’tan haberlerle güncel gelişmelerden haberdar olun.