select
 
This is HOMELINE 

HOMELINE®

LINAK HOMELINE, rahatlık amacıyla evlerde kullanılan yatakların, elektrikli ayarlamaları için, güvenilir ve yenilikçi çözümleri sağlar.
 
Hem latalı yataklar ve hem de bazalı yatakların ergonomik niteliklerini ve rahatlıklarını iyileştirmek için komple modüler aktüatör sistemlere odaklanmaktayız.
 
HOMELINE’da müşterilerimizle yakın işbirliği içinde yeni fikirleri, zarif çözümlere dönüştürerek, yataklarını geliştirmek ve rekabet avantajı sağlamak için çalışırız. HOMELINE®’ın, başlıca tüm pazarlardaki yatak üreticileri nezdinde, ciddi bir danışman ve kalite sağlayıcısı olarak, kalıcı bir saygınlığının olmasının nedeni budur.
 
LINAK doğrusal aktüatör sistemleri, kalıcı olmaları için üretilmişlerdir. 25 yıldan uzun süredir, aktüatörlerimiz, hem hastane ve sağlık hizmetleri ekipmanları için, hem de büro mobilyaları ve ağır makineler için, test edilmiş ve onaylanmışlardır.
 
LINAK HOMELINE özgün, stratejik bir iş birimidir. En iyi hizmeti sağlamak için, başlıca tüm pazarlarda LINAK iştiraklerinden ve hizmet organizasyonlarından faydalanıyoruz.Daha fazla bilgi için bağlantıyı takip edin; HOMELINE uygulamaları.
 
LINAK Grup ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen www.linak.com/about linkini tıklayın.
Dual Aktüatör nedir?
Elektrikli dual aktüatör .…
Haberler sayfamıza abone olun
Linak’tan haberlerle güncel gelişmelerden haberdar olun.
Rahatça Dinlenebilirsiniz
LINAK HOMELINE® için kalite ve güvenilirlik en önemli kriterlerdir. Bu nedenle içiniz rahat dinlenebilirsiniz..
LINAK ile iletişime geçin
Mükemmel sonuç için en kısa yol uzmanlar ile işbirliğinden geçiyor. Bizimle her an rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.